O firmie

DOŚWIADCZENIE ZOBOWIĄZUJE. TAK JAK POWIERZONE ZAUFANIE.

Wiedza, bogate doświadczenie sprawiają, że moja firma oferuje duży wybór gwarancji ubezpieczeniowych. Zawsze staram się poznać Klienta, określić dokładnie jego potrzeby i znaleźć optymalne ubezpieczenie gwarancji. Jako broker ubezpieczeniowy wspieram firmy i przedsiębiorstwa w przetargach na terenie całej Polski. Tak buduje zaufanie.

Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem merytorycznym, praktycznym w zakresie oferowanych ubezpieczeń gwarancji. Współpracuje z wykwalifikowanym zespołem analityków finansowych, których wieloletnie doświadczenie wraz z wiedzą dotyczącą ubezpieczeń i przetargów publicznych stanowi fundament mojej firmy.

 

„Moja firma nie jest jedną z wielu. Znam rynek ubezpieczeń od ponad 20 lat, byłem wiceprezesem Zarządu wielu spółek, dlatego mój zasób wiedzy i doświadczenie to największe atuty mojej firmy.”
Zbigniew Zieliński

 

O MNIE

Z branżą ubezpieczeniową związany jestem od 1996 roku. Pracowałem dla kilku Towarzystw Ubezpieczeń przechodząc drogę od Dyrektora Oddziału do Wiceprezesa Zarządu – w Zarządach Towarzystw przepracowałem łącznie 9 lat. Moja kariera i osiągnięte sukcesy są najlepszym dowodem na moja znajomość branży. Doskonale orientuję się w mechanizmach rządzących firmą ubezpieczeniową i dzięki temu będąc Brokerem mogę w pełni służyć swoim Klientom. Moja firma brokerska powstała w odpowiedzi na wyzwania nowoczesnego rynku ubezpieczeniowego. Dlatego jestem w stanie sprostać każdemu postawionemu przede mną wyzwaniu.

 

WARUNKI WSPÓŁPRACY BEZPIECZEŃSTWO

Zaufanie to dla mnie podstawa, dlatego współpracę rozumiem, jako szeroko pojęte partnerstwo, skuteczne wparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie udzielania gwarancji. Rzetelność oraz odpowiedzialność to filary w mojej firmie, dlatego decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej na rynku.